doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Oyuncuya Değil, Takıma Dayalı Sistem

Oyuncuya Değil, Takıma Dayalı Sistem8
Daha Fazla Göster

Oyuncuya Değil, Takıma Dayalı Sistem Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, takımda kim üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaparsa formanın sahibinin o olacağını oyuncuya değil takıma dayalı bir sistemlerinin olduğunu söyledi

BAŞARILI OLAN OYNAR

Kırmızı – Beyazlılar Kocaelispor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Altıparmak takımda kim üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaparsa formanın sahibini olacağını belirterek, “Takımda isimler oynamıyor. Fofana’yı aldık ama Melih daha başarılı olursa Melih oynar. Bizim futbolcuya değil, takıma dayalı bir sistemimiz var. Takım içinde olan herkes oynayacak. Tabi önemli oyuncular hepsinden faydalanacağız. Ama bizim için önemli olan takımdır” dedi.

AİLE ORTAMI OLUŞTU

Takımda aile ortamını oluşturduklarını belirten Altıparmak, “Takımın uyumu çok iyi. Aile ortamını burada oluşturduk. Bu aile ortamına onlarda girecekler. Sakat olan futbolcularımız da milli maç arasından takıma dönecekler. Takımın düzenine kim uyarsa o oynayacak. Bizim futbolcuya dayalı değil, takıma dayalı düzenimiz var. Önemli futbolcularımız var. Hepsinden faydalanacağız. Ama takımın düzenini bozan kim olursa olsun oturur” diye konuştu.

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir