doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Orhan Kırcalı: “Salıpazarı Büyük Turizm Potansiyeline Sahip”

orhan-kircali-salipazari-ziyareti-2209
Daha Fazla Göster

Orhan Kırcalı: “Salıpazarı Büyük Turizm Potansiyeline Sahip” AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Salıpazarı Yerel Eylem Grubu Derneğini ziyaret etti.

Bir dizi ziyaretler için Salıpazarı’na gelen AK Parti Milletvekili Kırcalı, İlçe Başkanı İsmail Yaman ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’le birlikte Yerel Eylem Grubu Proje Ofisini ziyaret etti. Dernek Başkanı Hakan Şahin ve Proje Müdürü Ertuğrul Öztürk’le görüşen Kırcalı, Salıpazarı’nın büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

WhatsApp Image 2021 09 22 at 11.13.18 1 Samsun

Kırcalı burada yaptığı açıklamada, “Salıpazarı ilçemiz özellikle turizm alanında son birkaç yılda önemli yatırımlar yaptı. Tesisleşme ve doğa turizmi alanında büyük bir potansiyele sahip. Yerel Eylem Grubu Derneğinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı da kendilerini tebrik ediyoruz” dedi.

Proje Müdürü Ertuğrul Öztürk ise YEG’in projeleri ve çalışmaları hakkında Milletvekili Kırcalı’ya bilgi verdi.

Öztürk; ilçenin kalkınma stratejisini 2 yıllık bir zamana yaydıklarını ifade ederek, “ ilçemizde turizmin ve tarımın gelişmesi için gerekli adımları attık. Önümüzdeki yaza kadar birçok projemizi hayata geçireceğiz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir