banner1160

‘yeşil Yol’ Çalışmaları Tamamlandı

Ordu'nun Çambaşı Yaylası ile Giresun ili Paşa Konağı Yaylası'nı birbirine bağlayan yolun filler malzemesi nakli ve sanat yapılarının yapımı tamamlandı.Kabadüz Kaymakamlığı Köylerine Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yakup Karataş,...

‘yeşil Yol’ Çalışmaları Tamamlandı
banner1139
Ordu'nun Çambaşı Yaylası ile Giresun ili Paşa Konağı Yaylası'nı birbirine bağlayan yolun filler malzemesi nakli ve sanat yapılarının yapımı tamamlandı.

Kabadüz Kaymakamlığı Köylerine Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yakup Karataş, Doğu Karadeniz Turizm Master Projesi kapsamında 'Yeşil Yol' olarak adlandırılan 7,8 kilometrelik yolun filler malzemesi ve bu malzemenin nakli ile yol üzerinde yapılması planlanan sanat yapılarının yapımını zamanından önce tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Kabadüz Kaymakamı Engin Avcı başkanlığında ihalenin yapıldığını anımsatan Karataş, “İhale sonrası yolda ciddi bir çalışma başlatıldı. ‘Yeşil Yol’ diye isimlendirilen yola 10 bin ton asfalt altı fiiller malzemesi taşındı. Yolun 4 noktasında menfez ve 8 ayrı noktada da koruge boru hattı döşemesi yapıldı” dedi.

Karataş, tamamlanan bu çalışmaların herkese hayırlı olması dilediğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165