Hilas Otel

Çelik İnşaat

Rümeysa Dirhemsiz, toprağa verildi

Fatsa'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Samsun'da tedavi altına alınan 2 çocuk annesi 25 yaşındaki Rümeysa Dirhemsiz, dün hayatını kaybetti. Rümeysa Dirhemsiz, Ordu'nun Çatalpınar ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.

Rümeysa Dirhemsiz, toprağa verildi
banner1311

Ordu'nun Fatsa ilçesi Dolunay Mahallesi'nde 48 gün önce trafik kazası geçirerek ağır yaralanan ve Samsun'da özel bir hastanede tedavi altına alınan 2 çocuk annesi 25 yaşındaki Rümeysa Dirhemsiz, dün tüm yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

SİNİR KİRİZİ GEÇİRDİLER

Rümeysa Dirhemsiz’in ölüm haberini alan yakınları sinir krizleri geçirirken bugün genç anne için cenaze töreni düzenlendi.

Dumlupınar Mahallesi'ndeki evinde helallik alınmasının ardından cenaze Orta Büyük Cami'ye getirildi.

Burada eşi Emre Dirhemsiz ve babası Zühtü Kiremitçi ve yakın akrabaları taziyeleri kabul ederken üzüntüden ayakta durmakta zorlandılar.

Genç yaşta hayatını kaybeden annenin yakınları, tabutları başında gözyaşları arasında dua ettiler. 

BÜYÜK OĞLU HEM AĞLADI HEM AĞLATTI

Rümeysa Dirhemsiz’in 5 yaşındaki büyük oğlu Aras Ege, annesinin cenaze töreninde hem ağladı hem de son yolculuğunda annesini yalnız bırakmadı. 


Kılınan cenaze namazının ardından dualar eşliğinde Çatalpınar ilçesi Göller Mahallesi'ndeki aile kabristanlığına götürülen Rümeysa Dirhemsiz'ın naaşı, burada toprağa verildi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1310

banner1308