Ordu Valisi’nden Hayat Gazetesi’ne Ziyaret

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’da yayın hayatını sürdüren ORT Televizyonu ile Ordu Hayat Gazetesine ziyarette bulundu.Vali Balkanlıoğlu’nu burada ORT Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Ordu Hayat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni...

Ordu Valisi’nden Hayat Gazetesi’ne Ziyaret
banner1139
Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’da yayın hayatını sürdüren ORT Televizyonu ile Ordu Hayat Gazetesine ziyarette bulundu.
Vali Balkanlıoğlu’nu burada ORT Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Ordu Hayat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Erişen ile Genel Koordinatör Durmuş Karaağaç karşıladı.
ORT Televizyonu ile Ordu Hayat Gazetesinin tüm birimlerini gezen Vali İrfan Balkanlıoğlu, Erdoğan Erişen’den televizyon ve gazete ile ilgili bilgi aldı.
Yerel basının önemine değinen ve gündeme ilişkin soruları cevaplandıran Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Ordu Valiliği görevine başladığım ilk gün söylediğim gibi, sizlerle her konuda şeffaf ve açık bir şekilde birçok şeyi paylaşmak isteriz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız ve siz basın mensuplarımızla birlikte uyum içinde güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum” diyerek, ORT Televizyonu ile Ordu Hayat Gazetesine yayın hayatında başarılar diledi.
ORT Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Ordu Hayat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Erişen, ziyaretinden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127