Hilas Otel

Çelik İnşaat

Osman Topaloğlu'ndan seçmene tehdit

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 31 Mart akşamı kendisine oy vermeyen seçmenleri tehdit etti

banner1311

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 31 Mart akşamı seçimi kazandıktan sonra, kendisine oy vermeyen seçmenleri tehdit etti.
Topaloğlu’nun yüzde 63 oy ile yeniden seçildiği ilçede, 2014 Yerel Seçimlerinde MHP yüzde 34 oy almıştı. Bu sefer aynı oranda oyu İYİ Parti adayının alması üzerine ittifakın tabana yansımadığını iddia eden Topaloğlu, "Öyle oy vermeyeceksin, beton yol alacaksın. Yok böyle bir şey bundan sonra" dedi.

EN SON ALACAKLAR
Yeniçağ'da yer alan habere göre; 31 Mart akşamı partililere bir konuşma yapan Topaloğlu, "Malum mahallelerde sıkıntılar var. O sıkıntı yıllardır geliyor. Biz bu dönem düzelir diye umut ettik. Bize öyle dediler ama öyle olmadı. Bundan sonra da ona göre davranacağız. Bunu böyle bilsin. Herkes bilsin" dedi. 


Seçim sonuçlarını gösteren listeleri tek tek inceleyeceğini belirten Topaloğlu, "2014 ve 2019 arasındaki değişimlere bakacağım. Öyle oy vermeyeceksin, beton yol alacaksın. Yok böyle bir şey bundan sonra. Bundan sonra oyu veren en önce hizmeti alacak. Diğerleri en sonda alacak" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet canayakın
Ahmet canayakın - 2 ay Önce

Babanın parasını vermiyorsun önce adam gibi üslup la konuşmayı öğren milete tepeden bakanların yeri milletin ayaklarının altıdır önce adam ol herkes sana oy verecekse seçimin anlamı nedir senin gibi biri belediye başkanı olamaz

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300