doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Ömer Urhal Vefasını Gösterdi!

urhaldan-vefa-1809
Daha Fazla Göster

Ömer Urhal Vefasını Gösterdi! Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, ülke topraklarına canıyla, kanıyla hizmet etmiş tüm gazileri saygı ve minnetle andığını söyledi

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, ’19 Eylül Gaziler Günü’ dolasıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Başkanlıkları ile Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Samsun İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

19 urhal 1 Foto Galeri

ZİYARETLERDE BULUNDU

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi Başkanlığını, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Başkanlığını ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Samsun İl Başkanlığını ziyaret eden Müdür Urhal, “Gazilerimize bir minnet borcu olarak ithaf edilen ’19 Eylül Gaziler Günü’ münasebetiyle, başta ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan, bayrak ve bütün kutsal değerleri içi kanıyla canınıyla hizmet etmiş tüm kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize ve ailelerine hayat boyu sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

19 urhal 2 Foto Galeri

19 urhal 3 Foto Galeri 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir