CANİK BELEDİYESİ STANTLARINA YOĞUN İLGİ

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinasyonunda Samsun’da gerçekleştirilen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda (OKAF’24) yer alan Canik Belediyesi stantları katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle ziyaret edilmeye devam ediyor. Fuarın ilk günü ziyaretçi akınına uğrayan Canik Belediyesi stant alanında, Canik Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (CAMEK) ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde sürdürülen eğitimler hakkında ziyaretçilere bilgilendirmeler yapıldı.

ATÖLYE TANITIMLARI YAPILDI

Ziyaretçilerin CAMEK’te ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde sunulan eğitim imkânlarına hayran kaldığı bilgilendirmelerde, CAMEK’te ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde yer alan atölyelerin tanıtımları da yapıldı. 

Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz: "Gençlerimize yeni bir gelecek hazırlıyoruz" Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz: "Gençlerimize yeni bir gelecek hazırlıyoruz"

"BİREYLER TOPLUMA KAZANDIRILIYOR"

Canik’te vatandaşları, gençleri ve çocukları uygulamalı eğitimlerle buluşturduklarını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Canik Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarımızda ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsümüzde nitelik sahibi, kendisini yetiştirmiş bireyleri toplumumuza kazandırmak adına eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Çocuklarımıza ve gençlerimize bilim ve teknoloji alanında, vatandaşlarımıza ise mesleki istihdama katkı sunduğumuz ücretsiz mesleki eğitimler veriyoruz. İnsana dokunduğumuz her iki eserimizle de, Türkiye Yüzyılı’nın inşasında ülkemize katkılar sağlayacak, donanımlı bireyleri yetiştiriyoruz” dedi. 

Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda, Canik Belediyesi stant alanının salon 1’de yer alan 201 numaralı stant alanı olduğu bildirilirken, katılımcıların stant alanını saat 09.00 ile 17.30 arasında ziyaret edebileceği kaydedildi.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.