doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Oğuz Aksu Samsun’da Toprağa Verildi

Oğuz Aksu Samsun'da Toprağa Verildi
Daha Fazla Göster

Oğuz Aksu Samsun’da Toprağa Verildi İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Cabir Coşkundere’nin, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden kayınbiraderi Oğuz Aksu, toprağa verildi

WhatsApp Image 2021 10 12 at 21.34.15 Samsun

Samsun’da İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Cabir Coşkundere’nin kayınbiraderi, Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığı üyesi Oğuz Aksu son yolculuğuna uğurlandı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
İlkadım Belediyesi’nde Başkan Danışmanı olarak görev yapan Cabir Coşkundere’nin hayatını kaybeden 70 yaşındaki evli 3 çocuk babası kayınbiraderi Oğuz Aksu, geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Ailesini ve sevenlerini derinden üzen Aksu için ilk olarak İlkadım İlçesi’ndeki evinde helallik alındı. Eski İl Özel İdaresi’nden emekli Aksu, daha sonra cenaze töreni için Büyük Camii’ye getirildi. Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığı üyesi Aksu, burada ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Kıranköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

YALNIZ BIRAKMADILAR
Aksu’nun cenaze törenine eski Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, eski TKP İl Başkanı Cemil Gülyaz, Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilat Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP’li meclis üyeleri, aile yakınları ve sevenleri katıldı.

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir