doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

O Fuara İlk Günden Ziyaretçi Akını! “Samsun İçin Bir Değer”

samsundaki-o-fuara-ilk-gunden-ziyaretci-akini
Daha Fazla Göster

O Fuara İlk Günden Ziyaretçi Akını! “Samsun İçin Bir Değer” Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, ilk gününde katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü

Samsun’da törenle açılan Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, ilk günden ilgi odağı oldu. Üreticiyle yüz yüze daha sağlıklı bağlantılar kurduklarını ve gıda üretiminin Samsun için büyük önemi olduğunu belirten belediye başkanları, firma temsilcileri ve vatandaşlar fuarın Samsun ekonomisine ciddi katkılar sağladığını dile getirdi.

Ali kilic Ana Manşet

KATKISI OLACAK

Ali KILIÇ (Terme Belediye Başkanı): Şehrimiz için çok önemli. Samsun Organizasyonlara yabancı bir yer değil. Şehrimizin tanıtımına müthiş bir katkı olacak bir fuar. Fuarın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Katılımcılara da teşekkür ediyorum.

halil akgul Ana Manşet

SAMSUN’A GÜVENİYORUZ

Halil Akgül (Salıpazarı Belediye Başkanı): Samsun’a özgü damak tatları yiyecekler gıdalar… Bakacağız inşallah Samsun’umuza güveniyoruz bu konuda. Çok güzel bir şeyler olacağını düşünüyorum. Bu tür organizasyonların olması çok güzel. İnşallah devamını diliyoruz.

Halil Ibrahim Can 3 scaled Ana Manşet

FUAR KAZANDIRIYOR

Halil İbrahim CAN: Katılımcılardan, özellikle fuarı organize edenlerden çok memnunuz. Sucuk üzerine Afyon’da elimizden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fuar bizlere farklı iller, güzel insanlar kazandırıyor.

emine seckin Ana Manşet

ÇOK BEĞENDİK

Emine SEÇKİN: Fuarı çok güzel bulduk. bayağı beğendik. Değişik ve güzel. Güzel ürünler var. Herkes gelsin görsün. Tüm fuarlara gidiyoruz.

Buse Kiraz 1 scaled Ana Manşet

SAMSUN ÇOK GÜZEL

Buse KİRAZ: Burdur’dan katılıyoruz. Samsun’a ilk defa geldik ve çok beğendik. Ürünlerimizin hepsini kendimiz yapıyoruz. Samsun’da olmaktan mutluyuz. Herkesi bu fuara bekliyorum.

Alper Turkdonmez 1 scaled Ana Manşet

HEYECANIMIZ YÜKSEK

Alper TÜRKDÖNMEZ: Hatay’dan geliyoruz. Fuarlara katılıyorum. Samsun’da da ilk defa katılıyorum. Herkesi bu fuara bekliyoruz. Oldukça güzel bir fuar. Heyecanımız da var.

Hayrettin ceksoy Ana Manşet

HER ZAMAN FAYDALI

Hayrettin ÇEKSOY: Kendi fabrikamızın yöresel ürünleridir. Hepsi kendi imalatlarımız. Tirebolu yöresinin ürünlerini harmanlamadan ürettik. Fuarlar her zaman faydalı olmuştur. Bizim için ise tüketicilerle buluşmamızı sağlıyor.

Abdullah Aydemir Ana Manşet

FUARLARI SEVİYORUZ

Abdullah AYDEMİR: Tüm ürünleri kendimiz üretiyoruz ve Samsun halkına sunmaya geldik. Aydın’a özgü Aydın dağ incirini getirdik. Samsun fuarlarını seviyoruz. Samsunluların da değişik lezzetler değişik yörelerini de görmesini istiyoruz.

recep ozyurt Ana Manşet

BİR DEĞERDİR

Recep ÖZYURT: Geçen yıllara göre değişikler var. Yemekle ilgili tanıtım ve sunum olacak. Samsun için bir değerdir. Hem turizm olarak hem ekonomi açısından. Emeği geçenleri kutlarız.

fatih avci scaled Ana Manşet

TÜRKİYE’NİN LEZZETLERİ

Fatih AVCI: Tüm Samsunlular fuara davet ediyoruz. 6 gün boyunca Türkiye’nin bütün lezzetlerini tadabilirler. Bizde 15 üniversite öğrencisinin ürettiği kahvemizi tanıtıyoruz. İçinde 8 karışım ve sevgimiz var.

Okan Cavdaroglu Ana Manşet

DOĞAL ÜRÜNLER GETİRDİK

Okan ÇAVDAROĞLU: Trabzon galetasını kendi fırınımızda yapıyoruz. Yağ, un, tuz, şeker yok sadece esmer buğday unu ile ay çekirdeği var. Samsun halkına doğal ürünler getirdik. Çok güzel bir fuar olacağını biliyoruz. Herkesi davet ediyoruz.

Renk Turkoglu Ana Manşet

AYDINLANMAK MÜMKÜN

Renk TÜRKOĞLU: Güzel buldum. Yenilikler de var. Bizi haberdar ettiler. Katılımda ilk gün olmasına rağmen iyi. Umarım artarak devam eder. Bu fuarlar yenilikleri öğrenmek mümkün. Fuarlar sayesinde insanlar aydınlanıyor.

Selnay BEKTAS Ana Manşet

ÇOK BEĞENDİM

Selanay BEKTAŞ: Fuarı ben de çok beğendim. Pandemi nedeniyle eski tadı olmasa da yine de güzel. Bir yandan da Türkiye’den birçok lezzeti bulabilmek mümkün. Samsunlular da gelip görsünler.

Dilber BAHADIR, Umut Can EREN

FE4Kw6WX0AIN jF Ana Manşet IMG 8563 scaled Ana Manşet IMG 8655 scaled Ana Manşet IMG 8675 scaled Ana Manşet IMG 8732 scaled Ana Manşet

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir