Hilas Otel

Çelik İnşaat

Niğde Belediye Başkanı Özkan Ramazan’da da Vatandaşın yanında

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere çat kapı ziyaretler yaparak vatandaşın yanında oluyor.Belediye Başkanı Rifat Özkan eşi Münevver Özkan ile birlikte çat kapı ev ziyaretlerine ara vermeden...

Niğde Belediye Başkanı Özkan Ramazan’da da Vatandaşın yanında

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere çat kapı ziyaretler yaparak vatandaşın yanında oluyor.

Belediye Başkanı Rifat Özkan eşi Münevver Özkan ile birlikte çat kapı ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Ramazan ayının manevi hazzını yaşamak ve bereketli bir Ramazan geçirmek için vatandaşlarla evlerinde bir araya gelen Başkan Özkan, istek ve talepleri de dinleyerek hemşerileri ile hemhal oluyor. Belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetlerinin gereklerini kesintisiz yerine getirmenin gayreti içerisinde faaliyetlerini sürdüren Başkan Özkan, yapmış olduğu çat kapı hane ziyaretleri ile vatandaşların gönüllerine giriyor, her zaman vatandaşın derdiyle dertlenip, ihtiyaçlarına çözüm olmak için çalışmalarını gayretle sürdürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300