banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

NEVÜ’de ‘1. Okuma Şenliği’ ve Kitap bağışı kampanyası düzenlendi

banner1357

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) akademik ve idari personel ile öğrencileri “1. Okuma Şenliği”nde kitap okuyup, Siirt Eruh İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesi için kitap bağışında bulundular.NEVÜ Lojistik ve Gelişim Kulübü,...

NEVŞEHİR 12.12.2018, 12:51
NEVÜ’de ‘1. Okuma Şenliği’ ve Kitap bağışı kampanyası düzenlendi
banner1353
banner1375

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) akademik ve idari personel ile öğrencileri “1. Okuma Şenliği”nde kitap okuyup, Siirt Eruh İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesi için kitap bağışında bulundular.

NEVÜ Lojistik ve Gelişim Kulübü, Okuma Kulübü, Sosyal Sorumluluk Kulübü, İzcilik Kulübü ile Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından kitap okuma alışkanlığını arttırmaya yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla “1.Okuma Şenliği“ düzenlendi. NEVÜ Kültür ve Kongre Merkezinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlikte bir araya gelen akademik ve idari personel ile öğrenciler, yanlarında getirdikleri kitapları hep birlikte okudular.

Her zaman ve her yerde kitap okunabileceği fikrini bireylere aşılamak için düzenlenen etkinlikte, amaçların daha çok kişinin daha fazla kitap okumasını sağlamak olduğuna dikkat çeken NEVÜ Kulüp ve Topluluk üyeleri, bu tarz etkinliklere devam edeceklerini belirttiler.

Okul Kütüphanesi İçin Kitap Bağışında Bulundular

Okuma şenliğine katılanlar ayrıca, NEVÜ Tarih ve Kültür Topluluğu öncülüğünde ve Okuma Kulübü, Sosyal Sorumluluk Kulübü, Lojistik ve Gelişim Kulübü, İzci Kulübü ile Sosyoloji Topluluğunun destekleriyle Siirt Eruh İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesine gönderilmek üzere düzenlenen kitap bağış kampanyasına yanlarında getirdikleri kitapları bağışlayarak destek oldular.

Kitap Okuma Şenliği, Grup Tali’nin verdiği konser ile sona erdi.
Yorumlar (0)
banner1474
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 23 Şubat 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:11
Öğle 12:53
İkindi 15:54
Akşam 18:25
Yatsı 19:45