doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Neslihan Hancıoğlu Vatandaşa Kulak Verdi

hancioglu-vatandasa-kulak-verdi-1808
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu Vatandaşa Kulak Verdi CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Alaçam’da hem esnafa hem de vatandaşa kulak vererek, talepleri ve sorunları dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Alaçam’da partilileri bir araya gelerek, gündemdeki konular ve yürütülecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Hancıoğlu, toplantının ardından hem esnafa hem de vatandaşa kulak vererek, talepleri ve sorunları dinledi.

WhatsApp Image 2021 08 18 at 21.10.21 Foto Galeri

UMUDU YEŞERTİYORUZ

Alaçam’da partilileri ve vatandaşlar bir araya gelen Milletvekili Hancıoğlu, “İlçe başkanımız Fuat Canbaz ve partililerimizle, Alaçam ilçemizin gündemindeki konuları ve yürüteceğimiz çalışmaları istişare ederek başladık. Alaçam’da ve yurdumuzun dört bir yanında umudu yeşertiyoruz, ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa ediyoruz.
Çünkü biz, huzur, güven ve istikrarı arzulayan büyük milletimize güveniyoruz! İlçemizin pazarında, hem esnafımızı hem de vatandaşlarımızı dinledik. Hayat pahalılığından dert yanan hemşehrilerimiz, ülkemizi gelecek kaygısı ve belirsizlik ortamından çekip kurtaracak iktidar seçeneğinin bir an önce işbaşına gelmesini istiyor; “derhal seçim” diyor!” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 18 at 21.10.57 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 08 18 at 21.10.29 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir