doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Neslihan Hancıoğlu: “Sandıkta Hesaplaşacağız”

sandikta-hesaplasacagiz
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu: “Sandıkta Hesaplaşacağız” CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, sorunların arttığını belirterek, hükümete eleştirilerde bulundu

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, mahalle mahalle gezerek esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediklerini belirterek, “Milletinizin bütün kaynak ve birikimlerini yok edenlerle sandıkta hesaplaşacağız” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 24 at 19.33.31 2 Foto Galeri

SORUNLAR ARTTI

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Doğu Anadolu Bölgesi’nde esnafı dinleyip çözüm yolları ile ilgili istişarelerde bulunuyor. Son olarak Kars’ın Kağızman İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Hancıoğlu, sorunların arttığını söyledi.

WhatsApp Image 2021 11 24 at 19.33.31 Foto Galeri

“ESNAF KARARLI, VATANDAŞ ÖFKELİ”

“Esnaf katlanarak artan maliyetlerden, gün be gün ağırlaşan vergi yükünden ve borçlarını da dahi çeviremez hale gelmekten yakınıyor” diyen Hancıoğlu, ” Esnafımız kararlı, vatandaşımız öfkeli. ‘Ekonominin kitabını yazdım’ deyip vatandaşın defterini dürenlerle, kurdukları yağma düzeniyle milletinizin bütün kaynak ve birikimlerini yok edenlerle sandıkta hesaplaşacağız” ifadelerini kullandı.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

WhatsApp Image 2021 11 24 at 19.33.32 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 11 24 at 19.33.31 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir