doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

Neslihan Hancıoğlu Samsun’da Vatandaşı Dinledi! ‘Yol Haritamızı Belirledik’

hancioglu-vatandasi-dinledi-0109
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu Samsun’da Vatandaşı Dinledi! ‘Yol Haritamızı Belirledik’ CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Ayvacık ve Tekkeköy’de hem partililerle bir araya geldi, hem de vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Ayvacık ve Tekkeköy’de partililer ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Hancıoğlu ayrıca vatandaşlarla da buluşarak, sorunları ve talepleri dinledi.

02 hancioglu 1 Foto Galeri

GÜZEL YARINLARIN İNŞASI

Ayvacık ve Tekkeköy’de partilileri bir araya geldikten sonra, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Hancıoğlu, “CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanımız Nazan Yurttutan Güneysu ile birlikte, güzel ilçemiz Ayvacık’tayız. İlk olarak ilçe başkanımız Halil İbrahim Bilal ve partililerimizle bir araya gelerek; Ayvacık’ın sorunlarını ve partimizin bu sorunların çözümü için yürüteceği çalışmaları istişare ettik, yol haritamızı belirledik. Esnafından işçisine, gencinden yaşlısına, karşılaştığımız bütün hemşehrilerimizle dertleştik, el birliğiyle Ayvacık’ın ve ülkemizin güzel yarınlarını nasıl inşa edeceğimizi konuştuk. Tekkeköy İlçe başkanımız Nihat Yurt, ilçe yöneticilerimiz ve partililerimizle, Tekkeköy ilçemizin ve Samsun’umuzun gündemindeki konuları, yaşanan sorunları ve bu sorunların üstesinden gelecek iktidar seçeneğini yaratmak için yürüteceğimiz çalışmaları istişare ediyoruz” ifadelerini kullandı.

02 hancioglu 2 Foto Galeri

02 hancioglu 3 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir