doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Neslihan Hancıoğlu Partililerle Bir Araya Geldi

hancioglu-1309
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu Partililerle Bir Araya Geldi CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Atakum’da partililer bir araya gelerek, yürütülecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Atakum’da partilileri ile bir araya geldiğnii belirterek, “Atakum, Samsun ve ülkemizin gündemindeki konular ile önümüzdeki dönemde parti olarak yürüteceğimiz çalışmalara hakkında görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

14 hancioglu 1 Foto Galeri

ZİYARETLERDE BULUNDU

Atakum’da partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Hancıoğlu, “Atakum İlçe örgütümüzde, partililerimizle bir araya geldik. Atakum, Samsun ve ülkemizin gündemindeki konular ile önümüzdeki dönemde parti olarak yürüteceğimiz çalışmalara hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Atakum ilçemizde, Doğu Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği üyesi değerli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Örgütümüzle birlikte, Atakum ilçemizin Esenevler, Denizevleri, Küçükkolpınar, Beypınar, Büyukkolpınar ve Yeşildere mahallelerimizin çok değerli muhtarlarıyla bir araya geldik. Mahallelerimizin ve Atakum ilçemizin sorunları ve çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

14 hancioglu 2 Foto Galeri 14 hancioglu 3 Foto Galeri 14 hancioglu 4 Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir