doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Neslihan Hancıoğlu O Vatandaşlarla Bir Araya Geldi! ‘Mağdur Edilmemeliler’

hancioglu-vatandaslari-dinkedi-0209
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu O Vatandaşlarla Bir Araya Geldi! ‘Mağdur Edilmemeliler’ Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Vezirköprü’de arazi toplulaştırma sorunu yaşayan vatandaşlar bir araya gelerek, taleplerini dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Vezirköprü Yağıönü Mahallesi’nde arazi toplulaştırması uygulaması nedeniyle hak kaybı yaşayan vatandaşlarla bir araya geldiğini belirterek, “Hak sahiplerini mağdur etmemeli, uygulamanın ilkeleri gözden geçirilmelidir!” dedi.

03 hancioglu 1 Samsun

GÖZDEN GEÇİRİLMELİDİR

Yağınönü Mahallesi’nde vatandaşlar bir araya gelen Milletvekili Hancıoğlu, “Vezirköprü ilçemizin Yağınözü Mahallesi’nde, arazi toplulaştırma uygulaması nedeniyle hak kaybı yaşayan hemşehrilerimizle bir aradayız. Nihai hedefi, üretimde verimi arttırmak olan bir program; üreticimizi, hak sahiplerini mağdur etmemeli, uygulamanın ilkeleri gözden geçirilmelidir !” ifadelerini kullandı.

JANDARMA MÜDAHALE ETMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda Yağınözü Mahallesi’nde arazi toplulaştırma istemeyen vatandaşlarla firma arasında gerginlik yaşanmış, firmanın açtığı yolu, bir vatandaşın traktörüyle kapatmaya çalışmasının ardından, firmanın kepçesi yeniden aynı yolu açmak için çalışmıştı. Buna izin vermek istemeyen Yağınözü sakinleri çalışmayı engellemeye çalışınca jandarma ekipleri olaya müdahale etmişti.

03 hancioglu 3 Samsun

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir