doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Neslihan Hancıoğlu Bafra’da! Üretim Vurgusu

WhatsApp Image 2021-08-17 at 19.17.02
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu Bafra’da! Üretim Vurgusu CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Bafra’da gerçekleştirdiği programda üretim vurgusu yaptı

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Bafra programı kapsamında yaptığı ziyaretlerde, hem sorunları dinledi hem de üretimin önemine dikkati çekti.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 19.17.04 Samsun

SORUNLARI DİNLEDİ

Hancıoğlu ilk olarak Bafra’da, Yöresel Dondurma Üretimi Kurs Programı kursiyerlerini ziyaret etti. Emeklerine, ekonomik değer kazandırma iradesini ortaya koyan kadınların daima yanında olacaklarını belirten Hancıoğlu ardından Bafra Ovası’nda kırmızı biber hasadı yapan üreticilerle buluştu. Çiftçinin sorunlarını dinleyerek çalışmaları inceleyen Hancıoğlu, “Tohum, gübre, mazot gibi girdilerdeki maliyet artışı karşısında, hasadın değersiz kalmasından şikayetçi olan üreticimiz “bu gidişe artık ‘dur’ demeliyiz” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 19.17.05 Samsun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VERİMLİ GÖRÜŞME

Bafra Organize Sanayi Bölgesi’ni de (OSB) ziyaret ederek, OSB Müdürü Recai Akay’la görüşen Hancıoğlu, “Bafra’nın üretim kapasitesi ve rekabet gücünü artırma konusunda önemli bir görev üstlenen OSB’deyiz. OSB’nin güncel üretim ve istihdam kapasitesi, beklenti ve ihtiyaçlar konusunda OSB Müdürü Sn. Recai Akçay’la verimli bir görüşme gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı. Hancıoğlu’na CHP İl Kadın Kolları Başkan Nazan Yurttutan Güneysu ve beraberindekiler eşlik etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir