Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Nefesler tutuldu! Masada Çok Kritik Konular Var

featured

Nefesler tutuldu! Masada Çok Kritik Konular Var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın 2022 yılının ilk Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı için Bakanlar Kurulu’nu toplayacak. Toplantının gündeminde memur ve emekli maaşlarına yapılacak zamma ilişkin sunum da yer alacak. Kabine toplantısı ekonomi, dış politika ve koronavirüsteki son gelişmelerin de konuşulacağı geniş bir değerlendirmeye ev sahipliği yapacak. Kabine kararlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından toplantı sonrası açıklanması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısına liderlik edecek. Ekonomiden dış politikaya, sağlıktan eğitime 2021 değerlendirmesi ve 2022’deki yol haritalarının da konuşulacağı kabine toplantısı enflasyon verilerinin TÜİK tarafından açıklanması ile memur ve emekli maaşlarındaki zamların belirlenmesi açısından da önem arz ederken gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yapacağı son dakika açıklamalarında olacak.

CUMHURBAŞKANLIĞI’NDA 2022’NİN İLK KABİNE TOPLANTISI

2022 yılının ilk kabine toplantısında iç ve dış gelişmeler değerlendirilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan birçok konuda ilgili bakanlardan bilgi alacak.

KABİNE GÜNDEMİNDE NELER VAR?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderlik edeceği kabine toplantısında ekonomideki gelişmeler, dolar başta olmak üzere dövizi düşüren hamle sonrası alınacak yeni önlemler değerlendirilecek.

Toplantıda, memur ve memur emeklilerini ilgilendiren yılın ilk 6 ayına ait zam oranlarının görüşülmesi de bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.