doğa yataks duru
5s izosam Mega Halı

Mustafa Demir’e Bu Kez De Afişli Tepki!

mustafa-demire-bu-kez-afisli-tepki
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Demir’e Bu Kez De Afişli Tepki! Yaptığı açıklamalardan sonra Samsunspor taraftarından büyük tepki çeken Mustafa Demir’e bir tepki de Samsunspor Taraftar Grubu Forza Samsun’dan geldi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Samsun Büyükşehir Meclisi’nde, Samsunspor Kongresi’nde söylediği sözlerin tam tersini söylemesi üzerine tepkiler çığ gibi büyürken Samsunspor Taraftar Grubu Forza Samsun da astıkları #MustafaDemirİstifa afişiyle tepkilerini dile getirdi.

Ana Manşet

MUSTAFA DEMİR İSTİFA

Forza Samsun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kırmızı çizgimiz Samsunspor’un her zaman yanında, bu şehre düşman olanların karşısındayız. Senin bu şehirde kaldıracağın tek şey odandaki eşyaların olacak. #MustafaDemirİstifa” ifadelerine yer verildi.

NE OLMUŞTU?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Kongresi’nde Divan Kurulu tarafından gündeme getirilen 10 yıllık kira sözleşmesinin yapılmaması konusunda yaptığı savunmada, 3 yıllık sözleşmenin encümen kararıyla alındığını, 10 yıllık sözleşme için de meclis kararının gerektiğini söylemişti. Dün Samsun Büyükşehir Meclisi’nde ise, CHP’li Meclis Üyesi Hasan İpek, Mustafa Demir’e “Samsunspor’un Olağan Genel Kurulu’nda Samsunspor Tesisleri’nin 10 yıllığına kulübe verilmesi ile ilgili bir meclis kararı gerekir demişsiniz. Biz de meclise gelirse kabul ederiz dedik. Bunun ile ilgili meclise konuyu getirecek misiniz?” sorusunun üzerine sahildeki tüm spor tesislerinin kaldıracaklarını belirterek, “Biz uygun zamanda, uygun yer bulduğumuzda ki bunun üzerinde çalışıyoruz; bir profesyonel futbol kulübünün her alanda ihtiyacını karşılayacak antrenman sahalarıyla, çok orijinal konaklama tesisleriyle, restoranıyla, fitness alanlarıyla Türkiye’nin en güzel tesisini yapacağız” diye konuştu.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Sakat beyinler özene bezene resmini yapmışlar, cin ali çizseniz daha anlaşılırdınız…