doğa calven duru
5s arslan bilgi

Mustafa Demir’e Tepkiler Çığ Gibi! ‘Samsun’a Aidiyet Duygusu Yok’

mustafa-demire-tepkiler-cig-gibi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Demir’e Tepkiler Çığ Gibi! ‘Samsun’a Aidiyet Duygusu Yok’ Samsunspor tesislerinin, 10 yıllık sözleşmesi konusu gündemden düşmüyor. Bu kez taraftar grupları konuyu meclise getirmeyen Mustafa Demir’e tepki gösterdi

burak baysal Ana Manşet

DEMİR’E BAŞTAN BERİ KARŞIYDIK

‘Biz Mustafa Demir’in başkan olmasına karşıydık, çünkü bunların olacağını biliyorduk’ diyen Forza Samsun yöneticilerinden Burak Baysal, “Mustafa Demir’in Samsun’a aidiyet duygusu olduğunu düşünmüyoruz. Grup olarak her yerde söyledik. Biz, Mustafa Demir’in başkan olmasına karşıydık. Çünkü bunların olacağını biliyorduk. En basiti tesis konusu, eğer gerçekten isteselerdi, meclis gündeme getirip oylarlardı. Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’nin büyük çoğunluğu Cumhur İttifakı demem o ki gerçekten isteseler bu iş olurdu. O yüzden bu zamana kadar bu konu çözülmediyse istemediklerindendir. Bu da aidiyet duygusundan geçiyor. Samsunspor ile ilgili bir çalışmasını bu zamana kadar görmedik. Bundan sonrada göreceğimizi düşünmüyoruz” ifadelerini kullandı.

serefcan kurnaz unisam taraftar meclis Ana Manşet

SAMİMİ İSE MECLİSE SUNMALI

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in konuyu meclise hala neden taşımadığını anlamakta güçlük çekiyoruz’ diyen Üni-Sam Başkanı Şeref Can Kurnaz, “Samsun futbolunun geleceği açısından son derece önem arz eden Samsunspor Akademi Tesisleri’nin hayata geçirilmesi için kulübümüzün talebine ’10 yıllık sözleşme meclis kararı gerektiriyor’ diyen Büyükşehir Belediye Başkanı’nın konuyu meclise hala neden taşımadığını anlamakta güçlük çekiyoruz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Samsunspor Derneği Olağan Kurulu’nda Samsunspor için bir belediyenin yapabileceği her şeyi yapmaya hazırız açıklamasında bulunan Mustafa Demir, samimi ise temmuz ayında gerçekleşecek ilk meclis toplantısında bu konuyu meclis gündemine getirmelidir. Biz bu konunun takipçisi olacağız ve şehrimizin futbol geleceği için bu kente kazandırılan güzel tesisimiz için yapılması gerekenlerin peşinde olacağız” dedi.

demir Ana Manşet

NE DEMİŞTİ?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Kongresi’nde Divan Kurulu tarafından gündeme getirilen 10 yıllık kira sözleşmesinin yapılmaması konusunda, 3 yıllık sözleşmenin encümen kararıyla alındığını, 10 yıllık sözleşme için de meclis kararının gerektiğini söylemişti.

Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir