doğa calven duru
       
5s dikey arslan bilgi

Mustafa Demir’den MHP’li İsmail Sevindik’e Şok Cevap! Salon Buz Kesti

mustafa-demirden-sevindike-soke-eden-cevap
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Demir’den MHP’li İsmail Sevindik’e Şok Cevap! Salon Buz Kesti Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen Yalı Kafe’nin imar değişikliğine olumsuz oy vereceğini söyleyen MHP’li İsmail Sevindik’e Mustafa Demir’den şoke eden bir cevap geldi.

ismail sevindik 1 Ana Manşet

OLUMSUZ OY VERECEĞİM

MHP’li İsmail Sevindik Yalı Kafe için gündeme gelen imar değişikliği için olumsuz oy vereceğini belirterek, “Buranın Bir şekilde mülkiyeti Büyükşehir’e geçti. Keşke ilçe belediyesine geçseydi. Bu anlamda kendi tasarrufunu kullanabilseydi. Burası Atakum halkının açık alan olarak çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptığı bir yer. Bu tür alanların korumamız gerektiğini düşünüyorum. Devlet varsa açık alan veya yeşil alan yapmalı. Bu mantıkla bakıyoruz. Bu anlamda MHP’nin görüşü çekimserdir. Kişisel mesleki hassasiyetimden dolayı olumsuz oy vereceğim” ifadelerini kullandı.

demir 2 Ana Manşet

SEN CUMHUR İTTİFAKI ÜYESİSİN

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ise MHP’li Meclis üyesi Sevindik’in gündem maddesine olumsuz oy vereceğini söylemesi üzerine “Sen Cumhur İttifakının üyesisin. Benim açıklamamı beklersen iyi olur” yanıtı verdi. Mustafa Demir’in İsmail Sevindik’e verdiği bu cevap meclis salonunda buz gibi hava estirdi.

Öte yandan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, “Millet Kıraathanesi yapılması şartıyla” Atakum Belediyesi’nin kullanımından alınıp İller Bankası tarafından Büyükşehir’e devredilen Yalı Kafe’nin bulunduğu yeşil alanda inşaat oranın 3 kat artırılması yönündeki imar değişikliği oy çokluğuyla geçti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    SAMSUN HALKININ YARARINA OLMAYAN, BEN YAPTIM OLDU EGO SAHİPLERİNİN TALEBİNE KARŞI DURAN İSMAİL SEVİNDİK İ TEBRİK EDİYORUM.
    KEŞKE DİĞER ÜYELERDE AYNI İRADEYİ GÖSTEREBİLSEYDİ