Mustafa Demir, Samimiyet Sınavında Sınıfta Kaldı

samsunspor-taraftarindan-tepki-mustafa-demir-nerede
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mustafa Demir, Samimiyet Sınavında Sınıfta Kaldı Yılport Samsunspor taraftarı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in takıma destek mesajını samimi bulmadı

demir 1 Ana Manşet

TEPKİ GÖSTERDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir sosyal medya hesabından, “İnananların hikayesi mutlu biter. Mücadele edenler her zaman kazanamaz ama kazananlar hep mücadele edenlerdir. Takımımıza, teknik heyetimize ve futbolcularımıza inanıyoruz. Bu şehrin ruhunda her zaman zafer vardı. Biz pes etmeyi asla bilmeyiz. Son düdüğe kadar mücadele edip hak ettiğimiz Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyor, Samsunsporumuza bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştuğu bir video yayınladı. Videonun altına taraftar, bu zamana kadar nerede olduğunu, “Başkanım söyledikleriniz hiç inandırıcı gelmiyor” yorumunda bulunarak tepki gösterdi.

demir 11 Ana Manşet

HİÇ PAYLAŞMASAYDINIZ

Kırmızı – Beyazlı taraftar Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in paylaşımını yapmacık ve samimi olmadığını belirterek, “Hiç inandırıcı değilsiniz. Keşke hiç paylaşım yapmasaydınız. Yürekten söylüyorum. Gerçekten hiç samimi bulmuyorum. Hiç ses çıkarmayın daha iyi. Futbol da Samsunlu siyasetçiler sınıfta kalmıştır” dedi.

demir 2 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir