Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 19 Mayıs'ta Samsun'da esnaf ve vatandaşla buluşacak

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, '19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı'nda Samsun'da esnaf ve vatandaşla biraraya gelecek ve bayram coşkusuna eşlik edecek.

KILIÇ'TAN VATANDAŞA DAVET 

Memleket Partisi Samsun İl Başkanı Recep Kılıç, Genel Başkan Muharrem İnce'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı'nda kentte bir dizi ziyaret ve temasta bulunacağını açıkladı. Vatandaşlara çağrıda bulunan Başkan Kılıç, "Cumhuriyet ve bağımsızlığa ilk adımın atıldığı, işgalcilere karşı kurtuluş  mücadelesin ilk  meşalesinin yakıldığı, Samsun'da;  'Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Memleket Partisi Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce, geçen yıl olduğu gibi bu yılda sizlerle birlikte  olacaktır. 19 Mayıs Perşembe günü saat 13:30 da İlkadım ilçemizin Çiftlik Caddesi'nde, Şehir Kulübü önünden başlayarak cadde boyunca halkın ve esnafın bayramını kutlayacağız. Bütün halkımızı  bu bayram coşkusuna Türk bayraklarıyla birlikte katılmaya davet ediyoruz" dedi. 

Samsun haber | Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan Büyükşehir'e tepki!  Samsun haber | Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan Büyükşehir'e tepki! 

PROGRAMI BELLİ OLDU

Genel Başkan İnce, ilk olarak 19 Mayıs'ta saat 11:00'de havaalanında karşılanacak. Ardından saat 12.30'da Bandırma Vapuru'nu ziyaret edecek. Saat 13.00'te Tütün İskelesi'ne geçecek olan İnce, ardından Yabancılar Pazarı'nda esnafla bir araya gelecek. Daha sonra saat 13.30'da Şehir Kulübü önünden başlayacak ve İstiklal (Çiftlik) Caddesi boyunca bayram kutlama yürüyüşüne katılacak olan İnce, saat 17:00'de Adnan Menderes Caddesi üzerinde vatandaşların bayramını kutlayacak. Saat 20.00'de Atakum Sahili'ndeki 'Kısmet Balık Restoran'ında basın açıklaması yapacak olan İnce, ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini takdim edecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN