banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Marmarisli Çevreciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’le Görüştü

banner1357

Marmaris Çevrecileri Derneği Başkanı(MÇD)Ahmet Kutengin, dernek denetleme kurulu başkanı Mukbil Gülkokan ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü makamında ziyaret etti.Ziyarette Başkan Gürün'e ,dernek faaliyetleri...

MUĞLA 15.04.2014, 12:19
Marmarisli Çevreciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’le Görüştü
banner1353
banner1375
Marmaris Çevrecileri Derneği Başkanı(MÇD)Ahmet Kutengin, dernek denetleme kurulu başkanı Mukbil Gülkokan ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Gürün'e ,dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Ahmet Kutengin, tüm çalışmalarını bilim insanları ile birlikte yaptıklarını anlatarak başkan Gürün’e , Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ile ortaklaşa yürüttükleri Marmaris Koyları analiz çalışmalarının sonuç raporunu sundu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip , çevre derneklerinin yaptıkları çalışmaların önemine dikkat çekti. Gürün sivil toplum örgütlerinin olaylara yalnız kendi pencerelerinden bakarak şovenist duygularla hareket etmelerinin sorunların çözümlerini zorlaştırdığını söyledi.

MÇD'nin bir sonraki durağı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi bölüm başkanı Prof. Dr. Ahmet Nuri Tarkan oldu. Kutengin ve Gülkokan, geçtiğimiz günlerde bilimsel çalışmalarda ortak hareket etmek üzere rektörlük ile MÇD arasında yapılan protokol gereği başlatılacak çalışmalarla ilgili olarak Prof. Dr. Ahmet Nuri Tarkan ile görüş alış verişinde bulundu.

Yorumlar (0)