Müge Anlı’da Şoke Eden Olay! Samsunlu Reşit Baş Cinayete Mi Kurban Gitti?

970403e9m
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı’da Şoke Eden Olay! Samsunlu Reşit Baş Cinayete Mi Kurban Gitti Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Şükran Çelik, birlikte yaşadığı 44 yaşındaki Reşit Baş’ı aramak için yayına gelince ortalık karıştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün, Şükriye Çelik beraber yaşadığı Samsunlu fırıncı Reşit Baş’ı aramak için yayına geldi. 2 haftadır Reşit Baş’ın kayıp olduğunu ve canından endişe ettiğini söyleyen nikahsız birlikteliği Şükriye Çelik ile eşinin hayatta olduğunu  nikahlı eşi Hatun Baş canlı yayında birbirine girdi

970403e9m Ana Manşet

CANINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Reşit Baş’ın 2 haftadır kayıp olduğunu belirten beraber yaşadığı kadın Şükriye Çelik, canından endişe ettiğini belirtti.

FARKINDA DEĞİLSİN

İddiaların odağındaki bir diğer isim Hatun Baş, canlı yayına bağlandı. 20 yıldan beri eşiyle mutlu olduğunu ifade eden Baş’ın nerede olduğunu bildiğini söyledi. Müge Anlı da Reşit Baş’ın kaybından şüphe duyduğunu belirtti. Şükran Çelik’in “Reşit Baş’ın önce çocuğunu benim diyerek kabul etmediğini” söylemesi üzerine Müge Anlı, “hayatını mahvettiğinin farkında değilsin.” sözleriyle tepki gösterdi.

‘EŞİM SEVGİLİSİNDEN AYRILMAK İSTİYOR’

Canlı yayına telefonla bağlanan Reşit Baş’ın resmi nikahlı eşi Hatun Baş ;”Eşim kayıp değil, sevgilisinden ayrılmak istiyor ve görüşmek istemiyor” dedi.

Şükran Çelik 17 yaşındayken Reşit Baş ile tanışıp çocuk sahibi oldu. Çift ayrıldıktan sonra Şükran Çelik bir evlilik yaptı. Ancak bu evlilik uzun sürmedi. Şu an 34 yaşında olan Şükran Çelik, 10 yıl ardından Reşit Baş ile yeniden bir araya geldi. Çiftin bir araya geldiği Reşit Baş’ın ailesi tarafından da fark edildi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir