doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Mücadele Sonuç Verdi! Ayvacık’a Müjde

ayvacika-tmo-mujdesi
Daha Fazla Göster

Mücadele Sonuç Verdi! Ayvacık’a Müjde Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, ilçeye TMO alım ofisinin açıldığı müjdesini verdi

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, ilçeye TMO alım ofisi açılması için verdikleri çabanın yanıtsız kalmadığını belirterek, fındık üreticisine müjdeyi verdi.

141986030 3511959805568273 1248758967450876388 n Ana Manşet

TMO’nun alım ofisinin ilçede olmamasının büyük mağduriyet yaşattığını belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Samsun Milletvekillerine seslenen Avcı, üreticinin çağrısına kısa sürede olumlu yanıt geldiğini belirterek, “Muhtarlar derneğimiz ve muhtarlarımızla birlikte TMO’nun Ayvacık’a alım ofisi açılması için verdiğimiz mücadele sonuç verdi. Ayvacıklı çiftçilerimizin artık Çarşamba’ya gitmesine gerek yok. Ziraat Bankası’nın yanında alım ofisine fındıklarını teslim edebilecektir. TMO’nun gelmesi için özveriyle, vatandaşımızın mağduriyetini Tarım ve Orman Bakanımıza arz eden; BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’a TMO Samsun Şube Müdürü Derya Şahinler ve yardımcılarına teşekürlerimizi sunuyoruz. Hepimizin gözü aydın” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir