doğa yataks duru
5s izosam bilgi

Samsunspor’un O Forması Gündemden Düşmüyor! Samsun’dan Tam Destek!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’un O Forması Gündemden Düşmüyor! Samsun’dan Tam Destek! Samsunlu vatandaşların birçoğu ‘kadına şiddete hayır’ diyerek yola çıkan Yılport Samsunspor’un mor formasını çok beğendiklerini ve desteklediklerini söyledi.

Yılport Samsunspor, Türkiye ve Dünya gündemine oturacak, kadına yönelik şiddete tepki amaçlı olarak üzerinde 15 ayrı dilde “Kadına şiddete hayır” yazılı mor formanın tanıtımını gerçekleştirdi. Samsunlu vatandaşların bir çoğu mor formayı başarılı bulduklarını ve desteklediklerini belirtti.

NECATI KUCUK Foto Galeri

İLKLERİ SEVER

NECATİ KÜÇÜK: Mor forma kadına şiddete dikkat çekiyor. ‘Kadına şiddete hayır’ siyerek yola çıkılan her şey hoşumuza gider ve Samsunspor’un böyle bir çalışma yapması kulübün büyüklüğünü gösterir. Samsunspor küçük bir takım değildir ilkleri yapmayı sever.

KOKSAL IPEK Foto Galeri

 

TEŞEKKÜR EDERİM

KÖKSAL İPEK: Samsunspor’a teşekkür ederiz. Samsunspor’un şu son zamanlardaki yaptığı en önemli çalışma kadına yönelik şiddete karşı çıkardığı formadır. Kendim, annem, kardeşim ve kız arkadaşım adına Kırmızı Beyazlılara teşekkür ediyorum. Kadına şiddet olaylarında böyle bir başlangıç yaptığı için diğer tüm kulüplerinde bunu yapması kesinlikle şarttır.

YASEMIN OZDEMIR Foto Galeri

DUYARSIZ KALMADILAR

YASEMİN ÖZDEMİR: Bence Samsunspor’a yakışan bir çalışma olmuş. Şu zamanlarda kadına şiddet baya arttı ki bunu bir forma durdurabilir mi? Bilmiyorum. Ama duyarsız kalmadıkları için hem Samsunspor’a hem de imzası olan herkese çok teşekkür ediyorum.

SERKAN TANRIKULU Foto Galeri

15 DİLDE YAZILDI

SERKAN TANRIKULU: Mor formayı gayet başarılı buldum. Hem kadın haklarımızı koruduğumuzdan dolayı hem de bütün şiddetlere karşı olduğumuzu bütün Samsunspor taraftarları olarak göstermiş olduk. Tüm Dünya’ya ses getirecek bir forma oldu. 15 farklı dilde ‘kadına şiddete yazması da çok etkileyici. Gayet başarılı buluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

CENGIZ ONDER Foto Galeri

İYİ DERS OLUR

CENGİZ ÖNDER: İyi bir çalışma olmuş. Güzel bir düşünce. Sonuçta futbolda dünyaya yönelik bir uygulama olduğu için formalarda da son zamanlarda çok gündemde iyi bir çağrışım olur. İyi bir ders ve mesaj olur diye düşünüyorum.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir