doğa calven duru
       
5s dikey izosam bilgi

Mimar Ve Mühendisler Grubu Samsun Şube’nin Başkanı Hilmi Eker Oldu

WhatsApp Image 2021-06-22 at 19.30.45 (1)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mimar Ve Mühendisler Grubu Samsun Şube’nin Başkanı Hilmi Eker Oldu MMG Samsun Şube’nin 6.Olağan Genel Kurulu’nda Çevre Mühendisi Hilmi Eker başkan oldu

Mimar Ve Mühendisler Grubu (MMG) Samsun Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu İlkadım İlçesi’nde Ömer Halisdemir çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul’da Çevre Mühendisi Hilmi Eker oy birliği ile MMG Samsun şube başkanı seçildi.

WhatsApp Image 2021 06 22 at 19.30.45 1 Ana Manşet

VİZYONUMUZ BELLİ

Önceki dönem başkan ve yönetimlerine yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür eden Eker, “İnsan haklarına ve çevreye saygılı, toplumun milli, manevi ve kültürel değerlerine sahip çıkan, bilgi ve eğitimin üstünlüğüne inanan, girişimcilik ve inovasyona önem veren, sürekli yenilik ve gelişime açık, toplam kalitenin bilincinde ve milletin hizmetinde topyekun hareket edeceğiz. Çalışmaların temeline istişare kültürünü yerleştiren, ortak akıl düsturu ile faaliyetler yapacağız. MMG Samsun Şubesi saydığım vizyon çerçevesinde çalışmalara devam edecektir” dedi.

WhatsApp Image 2021 06 22 at 19.30.45 Ana Manşet

YOĞUN KATILIM

Kurula AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Atakum Belediye Başkan Vekili Dilek Çevik, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Ali Altınsoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, ASKON Başkanı Ahmet Alp Doğru, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, eski AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, MMG Samsun Şubesi önceki dönem başkanları Murat Albayrak, Salih Livaoğlu ve Selman Yesevi Cevahir ile çok sayıda üye katıldı.

WhatsApp Image 2021 06 22 at 19.30.44 2 Ana Manşet

İŞTE YENİ YÖNETİM

Hilmi EKER başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu:

Çevre Mühendisi Hilmi Eker, Mimar Mustafa Numan Kama, Elektronik Mühendisi Nihat Gönan, Yazılım Uzmanı Levent Tanrıverdi, İç Mimar Ömer Faruk Yetik, Jeoloji Mühendisi Mustafa Avcılar, İnşaat Mühendisi Zeynep Uzun. Yedek Üyeler;1- İnşaat Tkn. Ali Altınsoy, Jeofizik Yüksek Mühendisi Salih Livaoğlu, Bilgisayar Mühendisi Enes Nizam Bulut,, İnşaat Mühendisi Cihad Size, İnşaat Tkn. Orhan Erol, Bilgisayar Mühendisi Talha Dağ, Ziraat Mühendisi Tuğba Deniz Şermet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir