Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey akın HRS Ajans

Minikler İstedi Atakum Belediyesi Yaptı

featured

Minikler İstedi Atakum Belediyesi Yaptı Atakum Belediyesi, okullarının bahçesine kedi ve köpek evi isteyen minikleri kırmadı

Samsun Adnan Kahveci İlkokulu’nda eğitim gören minikler, Atakum Belediyesi’ne mektup yazarak okul bahçesine kedi ve köpek evi istedi. Minikleri kırmayan Atakum Belediyesi yetkilileri kedi ve köpek evlerini okul bahçesine yerleştirdi. Minikler, talebin yerine getirilmesiyle çok sevindiler.

WhatsApp Image 2021 11 27 at 18.26.59 1 Ana Manşet

KEDİ KÖPEK EVLERİ YERLEŞTİRİLDİ

Öğrenciler, “Sevgili Atakum Belediyesi ben Adnan Kahveci İlkokulu öğrencisiyim. Biz sınıfça kediler için ev istiyoruz. Kediler üşümesin. Lütfen bize kedi evi gönderir misiniz” ifadeleriyle Atakum Belediyesi’ne seslendi. Miniklerin çağrısına kayıtsız kalmayan Atakum Belediyesi yetkilileri hemen harekete geçerek, Başkan Yardımcısı Atilla Küçükala’nın da destekleriyle Adnan Kahveci İlkokulu bahçesine kedi ve köpek evlerini yerleştirdi.

WhatsApp Image 2021 11 27 at 18.26.59 Ana Manşet

‘BİZ HER ZAMAN YANLARINDAYIZ’

Atakum Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi:
“Çocuklarımızın bu masum isteklerini nasıl kırabilirdik? Başkan Yardımcımız Atilla Küçükala’nın da katılımıyla Açı Okulları ve Adnan Kahveci İlkokulu bahçelerine kedi ve köpek evlerini yerleştirdik. Adnan Kahveci İlkokulu Müdürü Bekir Varol, Güneş Kuruoğlu Öğretmenimiz, Atakent Açı Kursları Kurum Müdürü Adem Bahadır ve Danışman İnci Puşuroğlun’a destekleri için sonsuz teşekkürler.
Çocuklarımız yeter ki can dostlarımızı sevsin, biz her zaman yanlarındayız.”

Merve İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2021 11 27 at 18.26.58 1 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 27 at 18.26.58 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 27 at 18.26.57 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.