doğa calven cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Milyonlarca Emekliyi İlgilendiriyor! Emekli Maaşları Bayramdan Önce Yatacak Mı, Ne Zaman Ödenecek?

emekli-ikramiyesi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyonlarca Emekliyi İlgilendiriyor! Emekli Maaşları Bayramdan Önce Yatacak Mı, Ne Zaman Ödenecek? Milyonlarca emekli emekli maaşları bayramdan önce yatacak mı, ne zaman ödenecek sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte emekli maaşıyla son gelişmeler

Emekli maaşları ne zaman ödenecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bayrama sayılı günler kala vatandaşlara sevindiren haber Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi. Emekli bayram ikramiyelerinin 6-7 Mayıs tarihleri arasında ödeneceği müjdesinin ardından vatandaşlar bayramın 13-15 Mayıs tarihleri arasına geliyor olması nedeniyle emekli maaşlarının erken ödenmesine ilişkin de bir beklentiye girdi. Peki emekli maaşları bayramdan önce yatacak mı?

EMEKLİ MAAŞLARI BAYRAMDAN ÖNCE YATACAK MI?

Emekli maaşları bayramdan önce yatıp yatmayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmazken hali hazırda devam eden 17 günlük sokağa çıkma yasağının bayramda da devam edeceği göz önünde bulundurulursa bayramdan önce emekli ikramiyelerinin hesaplara yatırılması beklenmiyor. Konuya dair resmi bir açıklama geldiği takdirde haberimiz güncellenecektir.

BAYRAM İKRAMİYELERİ 6-7 MAYIS’TA YATACAK?

12,5 milyon emekli 6-7 Mayıs tarihleri arasında emekli ikramiyelerini alabilecek. Emekli vatandaşlar kendilerine /ikametlerine en yakın bankamatiklere gidip emekli bayram ikramiyelerini çekebilecek.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir