Olimpiyatlarda altın madalya kazanarak, 3'üncü kez olimpiyat şampiyonu olan Samsunlu Merve Yazıcı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'yı ziyaret etti. Vali Dağlı sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi 

ÜÇÜNCÜ KEZ ŞAMPİYON

Brezilya'da düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları'nda (DEAFLYMPICS) Türkiye'yi temsil eden ve altın madalya kazanarak 3'üncü kez olimpiyat şampiyonu olan Samsunlu milli tekvandocu Merve Yazıcı, judo da 2. olan Samet Bulut, karate de 2. olan Sinem Özkan ve antrenörleri, Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'yı ziyaret etti. Ziyarette Vali Yardımcısı Şevket Cinbir'de yer aldı. 

Samsunspor'da Fofana Maçta Devleşti! Samsunspor'da Fofana Maçta Devleşti!

BAŞARI TESADÜF DEĞİL

Olimpiyatlarda İstiklal Marşımızı okutup, şanlı bayrağımızı dalgalandırarak hepimizi gururlandırdıkları için tebrik ederek, başarılarının devamını dileyen  Vali Dağlı, tüm Samsun’a büyük bir heyecan ve sevinç yaşatan bu başarıların asla tesadüf olmadığına ve disiplinli bir çalışmanın neticesi olduğuna dikkat çekerek, çalışmaların aynı kararlılık sürdürülmesi halinde önümüzdeki yıllarda kazanılacak uluslararası madalya sayılarının çok daha katlanarak artacağına inandığını söyledi.

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.