Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
5s dikey akın HRS Ajans

Milliler Gözünü Madalyaya Dikti

featured

Milliler Gözünü Madalyaya Dikti Türkiye Muaythai Milli takımı Büyükler ve U23 Dünya Muaythai Şampiyonası’nda rakiplerini yenip ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor

BİZ HAZIRIZ
Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenecek, U23 Dünya Muaythai Şampiyonası’na Milli takımımız 40 sporcu, antrenör, hakem doktor, idareci yönetici toplam 57 kişiden oluşan kafile ile katıldı. Milliler, Ay Yıldızlı bayrak için ter dökecek. Muaythai Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız, ülke temsilcileri toplantısı için Bangkok erken geldiğini, takımın fiziksel ve psikolojik olarak hazır olduğunu, Dünyada en iyi ilk üç içinde yer alacaklarını, hedeflerinin 98 ülkeyi gerilerinde bırakmak olduğunu söyledi.

TARİH YAZACAK
Milli Takımlar Sportif Direktörü Göksel Cingöz, dünyada elit sporcuların takibini ve analizini yaptıklarını Milli takımın beklediği başarıyı elde etmek için kararlı olduklarını ifade etti. Milli takımın Teknik Direktörü Yılmaz Çeken ise, şampiyonaya 100 ülkenin katıldığını ve 2 yıldır organizasyon için heyecanla bekleyen milli takımın tarih yazacağını söyledi.

Esra VURAL

SPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.