Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli Takım kampında Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı futbolcularından Kaleci Fatih Karakuş, ve kaleci antrenörü Okkaş Böke, 10 Temmuz 2017 tarihlerinde kampa girdi. Sporcular, kampta 10 Ekim 2017 tarihleri arası İstanbul’da yapılacak olan Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. 22 Temmuzda sona erecek kamp sonrasında Karakuş ve Kaleci Antrenörü Böke, şampiyonaya katılacak.

Hem Şehrimizi hem Ülkemizi temsil ediyoruz

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın başarılı oyuncularından Kaleci Fatih Karakuş ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Milli takım kampında bulunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Mili Takım forması altında hem şehrimizi, hem de ülkemizi temsil ediyoruz. Bizim için büyük bir gurur kaynağı olan Milli Takım forması altında başarılara imza atmak için çalışıyoruz" dedi.