doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

MHP’li Meclis Üyesi Samsun Büyükşehir’e İsyan Etti ‘Bafra Üvey Evlat Olmaktan Kurtulamadı’

MHP'li Meclis Üyesi Samsun Büyükşehir'e İsyan Etti
Daha Fazla Göster

MHP’li Meclis Üyesi Samsun Büyükşehir’e İsyan Etti ‘Bafra Üvey Evlat Olmaktan Kurtulamadı’ Bafra Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Hakan Aytünür, ilçenin hizmet alamadığını belirterek Büyükşehir Belediyesi’ne isyan etti

WhatsApp Image 2021 10 07 at 19.05.58 Foto Galeri

Bafra Belediyesi ekim Ayı Meclis toplantısında söz alan MHP’li Meclis Üyesi Hakan Aytünür, Bafra üvey evlat konumundan bir türlü kurtulamadı, hizmet alacaksak adam gibi almalıyız” dedi.

‘İLETİŞİM EKSİKLİĞİ VAR’
Meclis’in Ekim ayı ilk oturumunda gündem dışı söz alan Meclis Üyesi Hakan Aytünür” çarpıcı açıklamalarda bulunarak, Bafra’da kurumlar arası irtibatsızlık ve koordinasyon eksikliği var dedi.

WhatsApp Image 2021 10 07 at 19.05.59 Foto Galeri

‘HİZMET ALAMIYORUZ’
Aytünür, Özellikle vatandaşların YEDAŞ ile ilgili problemleri var YEDAŞ vatandaşın sorunlarını kale almıyor. Örneğin, ışıklandırma veya elektrik kesintileri ile ilgili sorunlar yaşanıyor. Bir diğer problem ise SASKİ. Büyükşehir yasası geçtikten sonra iki dönemden beri yasanın eksikliklerini zaten yaşıyoruz. Vatandaş diğer bir problem olduğu zaman belediye ile iletişime geçiyor. Belediye biz bakmıyoruz büyükşehir bakıyor diyor. Genellikle problem SASKİ ile alakalı olduğundan SASKİ’yi arıyorlar orada da telefonlara bakan olmuyor. Zaten Bafra’da içilebilir bir su yok, altyapı problemi var. İşin gerçeği, Büyükşehir Belediyesi Bafra’ya karşı üvey evlat muamelesini bir türlü üzerinden atamadı diyen Meclis Üyesi Hakan Aytünür, Büyükşehir bu memleketi küçük görmemesi lazım. Hizmeti alacaksak adam gibi almamız lazım. Biz burada 200 binlik nüfusa hizmet ediyoruz ama yine de hiçbir şekilde hizmet alamıyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 10 07 at 19.05.55 Foto Galeri

‘İLERLEME ŞANSI YOK’
“Büyükşehir Yasasının, hiçbir şekilde bize bir artısı olmadı olmayacak” diyen Aytünür, “Allah herkese ömür versin bu beş sene dolduğunda da Bafra’ya gerekli hizmeti alacağımızı da zannetmiyorum. Bafra’da yapılan tüm projeler iptal edildi bir art niyet seziyorum ben bunu da burada kınıyorum. ‘Büyükşehir Yasasıyla’ Bafra’nın hiçbir şekilde ilerleme şansı yok. Türkiye’nin en önemli ovası olmakla övünen bir memleket bunu pandemi de de gördük, üreten bir memleketimiz var. İnşallah bunu büyüklerimiz dosya halinde Ankara’ya getirirler çünkü olmayacak bir şey yok herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir