MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan Fırsatçılık Tepkisi: "Vatan Hainliği Yapıyorlar" Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak, stokçuluk ve fırsatçılık yaparak piyasanın dengesini bozanlara sert çıktı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan stokçuluk ve fırsatçılık yapanlara çok sert tepki geldi. Karapıçak, "Vatan hainliği yapıyorlar" dedi.

04-karapıçak.jpg

YAZIKLAR OLSUN

Karapıçak, Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada, ekonominin gidişatını sekteye uğratacak gayri ahlaki davranışları kabul edilemez bulduğunu ifade etti. Stokçuluk ve fırsatçılık yaparak, fahiş fiyatla ürün satanlar için "Yazıklar olsun" diyen Karapıçak şunları dile getirdi: "Vatandaşlarımızın alım gücünü sınayan ve ekonomimizi krize sokacak ahlaki olmayan ticari davranışlarda bulunanları kınıyorum. Dayanışma içinde olmamız gereken bir dönemde ve özellikle Ramazan ayında fırsatçılık, stokçuluk gibi gayri ahlaki davranışlarda bulunup, insanların temel ihtiyaçlarını, fahiş fiyatlarla satanlar tek kelime ile vatan hainliği yapıyor."

Merve İLHAN

Samsun'da Genç Arabulucular Yemin Etti! Samsun'da Genç Arabulucular Yemin Etti!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.