MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan Devlet Bahçeli'ye Destek! MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Lideri Bahçeli'nin sığınmacılarla ilgili açıklamalarına destek verdi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Sığınmacı sorunu elbirliğiyle çözülmeli. Bayramda ülkelerine gidebilen Suriyeli sığınmacıların dönmesine gerek yok" ifadelerinin arkasında olduğunu söyledi.

abdullah karapıçak.JPG

"MİSAFİRLİĞİNDE BİR SÜRESİ OLUR"

MHP Lideri Bahçeli'nin sığınmacılarla ilgili açıklamalarına destek verdiklerini ifade eden Karapıçak, "Misafirliğin de bir sınırı ve süresi olur değil mi? Devletimizin geleneğinde açı doyurmak, çıplağı giydirmek olduğu için biz onların hepsini yaptık ve baktık. Partimizin sığınmacılarla ilgili hazırladığı ciltlik bir kitabı var. Oradaki görüşte, gönüllü ve onurlu şekilde oraya gidecek. Yerleri de güvenli olacak. Bayramda gidip köyünde şehrinde bayramlaşıp oraya gidip rahat bir ortam varsa güvenli bir ortam varsa gönüllü de oluyorsa oradaki göçmenler yani Suriyeli göçmenler için söylüyorum gidip orada kalmaları daha uygundur" ifadelerini kullandı.

Samsun’da korku dolu anlar! Samsun’da korku dolu anlar!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.