MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı elektrik-elektronik mühendisi Serhan Hacihüseyinoğlu, Samsun Medya Grubu'nu ziyaret ederek Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'la görüştü.

PROJELERİNİ ANLATTI

Samsun Medya Grubu'nu ziyaret eden Hacihüseyinoğlu, Uzun'a saha çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Hacihüseyinoğlu, "Atakum'u daha yaşanabilir ve hemşehrilerimizin belediyecilik hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanması için proje ve çalışmalarımızı seçim sürecinde sahada anlatıyoruz" dedi. 

BAŞARI DİLEDİ

Hacihüseyinoğlu ayrıca Uzun ve ekibine de çalışmalarında başarı diledi. Uzun da ziyaretinden dolayı Hacihüseyinoğlu'na teşekkür etti. 

Havza'da Berat Kandili idrak edildi Havza'da Berat Kandili idrak edildi

HACİHÜSEYİNOĞLU KİMDİR?

1967 doğumlu Serhan Hacihüseyinoğlu Trabzon Çarşıbaşı ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon Çarşıbaşı ilçesinde, üniversiteyi Ankara’da Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladı. Üniversite sürecinde Mersin’de profesyonel futbol kariyerine başladı. Profesyonel liglerde gol krallığı başarılarına ulaşan Hacihüseyinoğlu’nun sporcu yaşam tarzı eğitim sürecini etkilememiş ve üniversite mezunu bir elektrik elektronik mühendisi olarak Fifa’da bir ilki başarmış profesyonel futbolcu kariyerini sürdürmüştür. 2000 yılında profesyonel futbolculuk kariyerini tamamladıktan sonra çeşitli projelerde şantiye şefliği, proje müdürlüğü, proje koordinatörlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2000 Yılından bugüne elektrik, elektronik, telekominikasyon, enerji santralleri, savunma sanayisi başta olmak üzere inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketler yönetmiştir. Halen 800 çalışana istihdam sağlayan Baser Telekominikasyon İnşaat Limited Şirketi ve Islog Taşımacılık şirketlerinde yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.