doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Meteoroloji Samsun İçin Tarih Verdi! Donacağız

samsun-donacak2109
Daha Fazla Göster

Meteoroloji Samsun İçin Tarih Verdi! Donacağız Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Samsun için sağanak yağış uyarısında bulunurken, sıcaklıkların 13 dereceye kadar düşeceğini duyurdu

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlanan açıklamada, sıcaklıkların 13 dereceye kadar düşeceği bildirilirken, hafta boyunca kuvvetli sağanak yağış olacağı belirtildi.

SAMSUN’DA HAVA BUGÜN NASIL OLACAK?

Öte yandan Samsun’da hava bugün, parçalı ve çok bulutlu, yer yer kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 30 derece olacak.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Kastamonu’nun kuzey kesimleri, Sinop’un batı kıyıları, Samsun ve Ordu çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m²) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın kıyı kesimlerde batı ve ve kuzeybatıdan kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde (40-70 km/sa) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara ( ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması, ulaşımda aksamalar vb. ) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

SAMSUN İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU RAPORU;

samsun hava durumu ic 2109 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir