Brezilya'da devam eden 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları'nda (Deaflympics) altın madalya kazanarak, 3'üncü kez olimpiyat şampiyonu olan Merve Yazıcı, Samsun'da çiçeklerle karşılandı 

Samsunspor'da Yeni Teknik Direktör Levent Şahin Mi Oluyor? Samsunspor'da Yeni Teknik Direktör Levent Şahin Mi Oluyor?

YOĞUN KATILIM 

Brezilya'da düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları'nda (DEAFLYMPICS) Türkiye'yi temsil eden ve altın madalya kazanarak 3'üncü kez olimpiyat şampiyonu olan Samsunlu milli tekvandocu Merve Yazıcı, ailesi ve sevenleri tarafından Çarşamba Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı. Karşılamaya Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun SESOB Başkanı Eyüb Güler ve sporcunun babası Samsun Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, ailesi ve sporcular katıldı. 

GURUR DUYUYORUZ

Samsunlu tekvandocular, altın kız Merve Yazıcı’yı, alkışlar ve Türk bayrakları eşliğinde havalimanından çıkardı. Yazıcı, Brezilya'da Türk bayrağını dalgalandırmaktan gurur ve onur duyduğunu ifade ederek, başarısında katkıları olan antrenörlerine teşekkür etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu, Yazıcı'nın Samsun'a böyle büyük bir başarıyla dönmesinden dolayı gurur duyduğunu belirtti. Kasapoğlu, "Merve kızımızın bundan sonra da başarılarının devamını bekliyoruz. Başarısında emeği geçen tüm antrenörleri ve ailelerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.