banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Yenişehir Belediyesi’nin asfalt ve yol yapım çalışmaları sürüyor

banner1357

MERSİN'İN MERKEZ İLÇE YENİŞEHİR BELEDİYESİ'NİN, KENT GENELİNDE VATANDAŞLARA SAĞLIKLI, KONFORLU VE KALİTELİ ULAŞIMIN SAĞLANMASI AMACIYLA ASFALT SERME, KALDIRIM VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM ETTİĞİ BİLDİRİLDİ.

MERSİN 14.10.2020, 11:42
4
Yenişehir Belediyesi’nin asfalt ve yol yapım çalışmaları sürüyor
banner1353

Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi’nin, kent genelinde vatandaşlara sağlıklı, konforlu ve kaliteli ulaşımın sağlanması amacıyla asfalt serme, kaldırım ve yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ettiği bildirildi.

Yenişehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, bu kapsamda Alanya Sokağı ve çevresindeki 11 sokakta yenileme çalışmalarında sona yaklaşan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım ve yenileme çalışmalarına Hürriyet, Cumhuriyet, Güvenevler, Fuat Morel ve Eğriçam mahallelerinde de devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de sık sık çalışma yapılan bölgeleri ziyaret ederek, incelemelerde bulunuyor.

Yenişehir Belediyesi tüm çalışmalarını MESKİ, Toroslar EDAŞ ve telekomünikasyon şirketleriyle ile koordineli bir şekilde yürüterek, yap-boz uygulamaların da önüne geçiyor. Titizlikle yürütülen çalışmalar sonucunda vatandaşlar kullanışlı yollara kavuşuyor.

Yorumlar (0)