banner1365

banner1345

Polis Eşleri ‘polis Gecesi’nde Buluştu

banner1357

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mersin Şubesi tarafından, şehit, gazi ve halen çalışan personellerin çocuklarına eğitim bursu sağlanması amacıyla Polis Gecesi düzenlendi.Silifke Bahçesaray Düğün...

MERSİN 16.04.2014, 10:24
Polis Eşleri ‘polis Gecesi’nde Buluştu
banner1353
Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mersin Şubesi tarafından, şehit, gazi ve halen çalışan personellerin çocuklarına eğitim bursu sağlanması amacıyla Polis Gecesi düzenlendi.

Silifke Bahçesaray Düğün Salonu’nda kadınlara özel gerçekleştirilen yemekli eğlence gecesinden elde edilen gelirle 100 çocuğa burs imkanı sağlanacak.

Gecede Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü adına bir konuşma yapan Mersin Kaçakçılık Şube Müdürü Volkan İmişci’nin eşi Figen İmişci, “Derneğimiz Mersin Şubesi olarak aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan çocukları başta olmak üzere, gazi ve halen çalışmakta olan emniyet teşkilatı mensuplarımızın başarılı üniversite öğrencisi toplam 100 çocuğa burs imkanı sağlanmaktadır. Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm arkadaşların üstün gayretleri ve Silifke halkının katkılarıyla bu gecede bir araya gelmiş bulunmaktayız. Gecenin hazırlanmasında desteğini esirgemeyen tüm kişi ve kurumlara katkılarından, siz sayın Silifke halkına katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Yemeğin ardından geceye katılan hanımlar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Geceye, Mersin İl Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Bahar’ın eşi Hülya Bahar, Mersin KOM Şube Müdürü Volkan İmişci’nin eşi Figen İmişci, Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar’ın eşi Yasemin Damatlar, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut’un eşi Pakize Turgut ve protokol mensuplarının eşleri ile bayan polis memurları da katıldı.

Yorumlar (0)
banner1363
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 12:25
İkindi 15:25
Akşam 17:57
Yatsı 19:16