banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Kadın Yaşam, Destek ve Dayanışma Merkezi Tanıtım Günleri başladı

banner1357

TARSUS BELEDİYESİ TARAFINDAN KADINLARIN TOPLUMSAL YAŞAM İÇERİSİNDE EKONOMİK, SOSYAL VE KÜLTÜREL ANLAMDA GELİŞİMİNİ DESTEKLEMEK İÇİN KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OLARAK KURULAN KADIN YAŞAM, DESTEK VE DAYANIŞMA MERKEZİNİN TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI.

MERSİN 20.09.2020, 13:19
2
Kadın Yaşam, Destek ve Dayanışma Merkezi Tanıtım Günleri başladı
banner1353
banner1375

Tarsus Belediyesi tarafından kadınların toplumsal yaşam içerisinde ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişimini desteklemek için Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak kurulan Kadın Yaşam, Destek ve Dayanışma Merkezinin tanıtım günleri başladı.

Tanıtım günleri kapsamında Fahrettinpaşa, Şahin, Duatepe ve Girne mahallelerinde ikamet eden kadınlar, Kavaklı Mahallesi’nde bulunan Kadın Yaşam, Destek ve Dayanışma Merkezinde misafir edildi. Kadınlara, sunulacak hizmetler, yapılacak faaliyetler ve atölyeler, dijital okuryazarlık, dijital pazarlama eğitimleri, toplumsal cinsiyet atölyesi ve spor aktiviteleri hakkında bilgiler verildikten sonra dans içerikli spor olan zumba yapıldı.

Kadın Yaşam, Destek ve Dayanışma Merkezinin açılmasıyla ilgili memnuniyetlerini dile getiren kadınlar, toplumsal yaşam içerisinde kadının, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişimini her daim projeleriyle destekleyen Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’a teşekkürlerini ilettiler.

Ayrıca yetkililer tarafından her hafta yeni mahallelerin katılımları sağlanarak etkinliklerin devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (0)