Mehmet Yıldırım son yolculuğuna uğurlandı!

Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Yıldırım ve YILPORT Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın kardeşi 52 yaşındaki Mehmet Yıldırım  Mudanya’daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu önceki gün hayatını kaybetmişti.

Cenazesi Samsun'a gelen 52 yaşındaki Mehmet Yıldırım için öğle namazına müteakip Büyük Cami'de kılınan cenaze namazının ardından Kıranköy Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi. 

Evli ve 2 çocuk babası olan iş adamı Mehmet Yıldırım'ın cenazesine Samsun Valisi Osman Kaymak, Eski Samsun Valisi olan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilciler, bürokratlar, ailesi, iş adamları ve sevenleri katıldı. 
Mehmet Yıldırım'ın ağabeyi Yüksel Yıldırım ve Ali Rıza Yıldırım, AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, oğlu Can Yıldırım ve ailesi tezileri kabul etti. 

Geçtiğimiz aylarda da Yüksel Yıldırım'ın babası Galip Yıldırım vefat etmişti.

Haber: Ali BİROL

YORUM EKLE

banner650

banner826