TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Dr. Mehmet Muş, yapımı devam eden Tekkeköy Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Dr. Mehmet Muş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kaymakam Dr. Polat Kara, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç ve inşaat sürecini yürüten Dost İnşaat'ın yetkilileri ile birlikte hastane inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Muş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Yapımı devam eden Samsun Tekkeköy Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Hastanenin en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması için çalışmaları hızlandıracağız."

Samsun'da 23 yaşındaki genç hükümet konağı inşaatında asılı halde bulundu! Samsun'da 23 yaşındaki genç hükümet konağı inşaatında asılı halde bulundu!

ERDOĞAN'IN KATILIMIYLA 2024'TE AÇILACAK 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Belki biraz gecikti, belki özlemimiz biraz uzadı ama ilçemiz tarihinin en büyük kamu yatırımı olan 250 yataklı devlet hastanemiz içinde onkoloji hastanesi, diyaliz hastanesi, yenidoğan hastanesi ve diş hastanesi bölümlerini de bu gecikme içerisinde hastane projesine ilave ettirerek sağlıkta tam bir kompleks haline gelmesini sağladık. 2024 yılı içerisinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da açılışına mutlaka katılacağım dediği hastanemizi törenle hep birlikte kurdelesini keseceğiz."

Elvan İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.