AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, "Vezirköprü Devlet Hastanesi'nin yüklenici firmadan tam teslimi geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. 2020 yılında hasta kabulüne başlayan hastanemizde eksikliklerin görülebilmesi ve tamamlanması için bir sürenin geçmesi gerekiyordu. Gerçek teslim tarihinden önce açılışı da gerçekleşmedi" diyerek hastanenin daha önce açıldığı iddialarının, gerçeği yansıtmadığını söyledi.

"ÖNCEDEN AÇILIŞI YAPILMADI "

Vezirköprü Özlem'in haberine göre Başkan Kurt, Vezirköprü Devlet Hastanesi'nin daha önce açılmadığını belirterek, "Daha önce eski Sağlık Bakanımız ve Samsun Milletvekilimiz Ahmet Demircan ile Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan ile beraberindeki protokol üyeleriyle hastanemizi ziyaret ettik. Ancak bu, açılış değildi. Bakanımız burada Vezirköprü Devlet Hastanesi'nin durumunu değerlendirmiş ve hasta kabulünün başladığını duyurmuştu. O süreçten sonra hastanemiz hizmet vermeye başlamıştı. Yasal sürenin tamamlanmasıyla hastanemiz kesin kabul olarak, resmi olarak artık açılış yapılmaya hazırdı. Cumhurbaşkanımızın ziyaretinde de bu süreç tamamlanmış ve toplu açılış törenine eklenmiştir" dedi.

Samsun'da "1 saat içinde 6.3 deprem olacak" paylaşımı ortalığı karıştırdı: Samsun Valiliği yalanladı Samsun'da "1 saat içinde 6.3 deprem olacak" paylaşımı ortalığı karıştırdı: Samsun Valiliği yalanladı


SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.