doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! ‘Şampiyonluklar Böyle Geliyor’

Daha Fazla Göster

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! ‘Şampiyonluklar Böyle Geliyor’ Yılport Samsunpor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, yönetimi, taraftarı, futbolcusuyla bir bütün halinde olup, şampiyonluğa koşacaklarını söyledi

ŞAMPİYONLUKLAR BÖYLE GELİYOR

Şampiyonluk birlik ve beraberlik içerisinde geldiğini belirten Altıparmak, “Yeni bir takım olmamıza rağmen, uyum sorununu ve kaynaşmayı çok çabuk hallettik. Biz bir aile olacağız. Şehir olarak bütünleşeceğiz. Basınıyla, taraftarıyla, kulüp çalışanıyla, personeliyle, futbolcusuyla, hocasıyla, yöneticisiyle, başkanıyla, bir bütün halinde olacağız. Şampiyonluklar böyle geliyor” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 05 at 19.42.41 Ana Manşet

HERHANGİ BİR PROBLEM YOK

Bakary’nun kendi talebi doğrultusunda denemeye aldıklarını belirten Altıparmak, “Bakary’da bir haftalık bir deneme sürecimiz olacak. Çok önemli bir oyuncu. Talep kendisinden geldi. Eğer herhangi bir problem olmazsa, bizde olumlu yönde karar verirsek, o bize kupon oyuncu gibi ekstradan gelecek, çok fazla bir maliyeti olmadan. Savicevic’in ön adalesinde bir problem var. 2 – 3 hafta sonra tekrar aramıza dönecek. Onun dışında herhangi bir problemi yok” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 05 at 19.42.42 Ana Manşet

İYİ BİR KADROMUZ OLDU

Taraftarın karşısına çıkabilecekleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Altıparmak, “Yüzde 50’de olsa taraftarımızın tribünde olması bizleri inanılmaz heveslendiriyor. Bir hedefimiz, bir hayalimiz var. Hepimizin de hak etiğini bir yer var Süper Lig, inşallah oraya hep beraber çıkacağız. İyi bir kadromuz olduk. Şimdi tek yapmamız gereken çalışmak, iki hafta sonra lige iyi bir şekilde girmek” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 08 05 at 19.42.42 1 Ana Manşet

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI

Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarını akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 top kapma ve taktik çalışmasının ardından son buldu.

Esra VURAL

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir