doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! Kaderleri O Raporla Belli Olacak

Daha Fazla Göster

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! Kaderleri O Raporla Belli Olacak Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, sahada sonuna kadar mücadele eden bir takımın olacağını ve taraftarla kavuşmayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ

Tribünler taraftarın olacak olmasından dolayı, büyük bir heyecan içinde olduklarını belirten Altıparmak, “Yüzde elli de olsa taraftarımızın yanında olması bizim için büyük güç olacaklar. Taraftarımız kadar bizde sabırsızız. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Ligin başı sonu yok, nasıl başlarsanız öyle gider. Takımımızda o oynadı bu oynadı, o var bu yok” dedi.

SONUNA KADAR MÜCADELE

Altıparmak, “Biz Samsunsporuz, tamamen oyuncuya bağlı bir sistemimiz olmayacak, iyi olanlar oynayacak diğerleri bekleyecek. Takım içindeki dostluk, abilik, barış ortamı bunu bütün şehrimize yayacağız, kimsenin şüphesi kalmasın. Sahada her şeyini veren sonuna kadar mücadele eden bir takım olacağız” ifadelerini kullandı.

YÖNETİME RAPOR SUNULACAK

Takımdan ayrılacak olan futbolcuların olacağını belirten Altıparmak, “Kafamızda bazı şeyler var. Bir hazırlık maçımız daha var. Onu da oynadıktan sonra yönetime bir rapor sunacağız. Birileri gidecek birileri kalacak. Mümkün olduğunca hak yemeden adaletli davranmamız gerekiyor” diye konuştu.

YABANCI KOTASINA TAKILDI

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Esin Hakaj ile ilgili, “Evet lisansı çıkmadı. Bizle bir alakası yok. Şuan bizim 11 tane yabancı oyuncumuz var. Bunu 7 olarak tutmak zorundayız” dedi

Kırmızı – Beyazlılarda yeni sezon öncesi Arnavutluk ekibi Partizani’den Eraldo Çinari ile birlikte transfer edilen sol bek Esin Hakaj’ın lisansının çıkmaması ile ilgili açıklamada bulunan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, “Evet lisansı çıkmadı. Bizle bir alakası yok. Biz çıkarsın çıkarmasın gibi bir şey demedik. Şuan bizim 11 tane oyuncumuz var ve biz 7 tane yabancı oyuncu tutmak zorundayız. Bundan dolayı. Birileri bir şeyler söylüyor ama bizim ağzımızdan çıkmadıkça hiç bir şeye inanmayın. Son kararı biz vereceğiz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir