doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! ‘Taviz Verilmeyecek’

mehmet-alitparmak-taviz-yok
Daha Fazla Göster

Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar! ‘Taviz Verilmeyecek’ Yılport Samsunspor Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, sezon boyunca kendi sistemlerinden taviz vermeyeceklerini belirterek, “Hangi takım ve sahada oynarsak oynayalım Samsunspor, önde oynayan, basan, gol pozisyonuna giren, üreten bir takım olacak” dedi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Keçiörengücü maçını ve transferler çalışmalarını değerlendiren Altıparmak, “Keçiörengücü hazırlıklarına başladık. 2-3 gün çift antrenmanla devam edeceğiz çalışmalara. Transfer döneminin sonu geldi. Ligin artık yavaş yavaş şekillenmeye başladığı dönemler geldi. Biz de hem transfer ettiğimiz hem de sakat oyuncularla birlikte milli takım arasını iyi bir şekilde değerlendirip, Keçiörengücü ile birlikte bütün oyuncularımızla birlikte oynamak istiyoruz. Bunun için de antrenmanlarımıza başladık” ifadelerini kullandı.

BÖYLE SKORLAR OLACAK

Kocaelispor ve oyun sitemlerini değerlendiren Altıparmak, “Kocaelispor maçında çok fazla pozisyona girdik. Onlar, maçtan önce bir puana razılardı ama 3 puan aldılar. Böyle maçlar çok oynayacağız, böyle skorlar da çok olacak. Ama önemli olan, bizim sahada ne yaptığımız. Biz ilk iki maçta kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. Sistemimiz hiç değişmeyecek. Hangi takım ve sahada oynarsak oynayalım Samsunspor, önde oynayan, basan, gol pozisyonuna giren, üreten bir takım olacak” diye konuştu. Esra VURAL

 

samsunspor kecioren1 Samsunspor

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir