İsmail Uyanık'tan basın açıklaması kararı! TFF başkanlığına aday olacak mı? İsmail Uyanık'tan basın açıklaması kararı! TFF başkanlığına aday olacak mı?

Kırmızı - Beyazlılar'ın Teknik Direktörü Markus Gisdol, kupada karşılaştıkları Fatih Karagümrük maçı sonrası, açıklamalarda bulundu.

"İKİ TAKIM İÇİNDE ZORDU"

Gisdol, “Açıkçası her iki takım için zor geçen bir maç oldu. Biz 1-0’ı bulduktan sonra avantajı elimize geçirmiştik. Ondan sonra kornerden hazır olmadığımız bir pozisyonda gol yedik. Tabi son dakikalarda golü yiyorsanız ne yazık ki o saatten sonra geri gelmeniz biraz zor olabiliyor. Bizim için önemli bir maçtı. Son haftalarda çok fazla maçlar oynadık ve çok fazla kadro değişikliğine gitmek zorunda kaldık. Bugün de oyuncularım sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı" dedi.

TRANSFERDE SON GÜNLER

Açıkçası daha önce de söylediğim gibi son haftalarda özellikle 4 haftada 8 maç yapmış olmak bizi biraz yordu. Çünkü çok geniş bir kadromuz yok. Sakat oyuncularımız da vardı. Kadroyu almadığımız dinlendirmek istediğimiz oyuncularımız vardı ve hoca grubuyla çok sıkı çalıştık, hepsini hazırlamaya çalıştık. Transferin son haftası. Evet bize de çok fazla isim geliyor. Doğal olarak bizim de izlememiz gereken çok fazla isim olabiliyor. Kadroda çok fazla bir değişiklik yapmayacağız. Zaten zaman geldi ve en fazla 1-2 oyuncu takviye etmeyi düşünüyoruz. Transferle alakalı çalışmaları Başkanımız ve Futbol Direktörümüz Fuat Çapa gerçekleştiriyor” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.